Nuvalo Employ OÜ

Registrikood: 12212822
KMKR nr: EE101512316

Aadress: Saekoja 36a 50107 Tartu Eesti

SWEDBANK:
EE24 2200 2210 5418 9154
S.W.I.F.T: HABA EE2X

Kontaktid :

Tel: +372 782 0008
Müük +372 5305 6067
Fax. +372 782 0282
E-mail: info@nuvalo.ee

Meie meeskond:

Meie tiim on väga professionaalne, pidevalt arenev ning valmis reageerima võimalikele tekkivatele probleemidele ja nende ennetamisele. Parima tulemuse saamiseks pöörame tähelepanu igale Teie poolt esitatud tingimusele ning soovile.

Vastame alati heameelega kõikidele Teie küsimustele.

Juhtkond

Vallo Nuuter
Vallo NuuterJuhatuse liige
+372 7820008
vallo@nuvalo.ee
Ella Kiltsmann
Ella KiltsmannJuhatuse esimehe kohusetäitja
+372 5660 6728
ella@nuvalo.ee
Siret Mõttus
Siret MõttusEesti filiaali juht
+372 5770 3800
siret@nuvalo.ee

Personali- ja kliendihaldus

Marina Vorobjova
Marina VorobjovaPersonalispetsialist
+372 5660 6729
marina@nuvalo.ee
Veronika Poliak
Veronika PoliakPersonalispetsialist
+372 5190 0681
veronika@nuvalo.ee
Riin Lehiste
Riin LehisteKliendihaldur
+372 5399 3666
riin@nuvalo.ee

Müük ja turundus

Lauri Voojärv
Lauri VoojärvMüügiesindaja
+372 5305 6067
lauri@nuvalo.ee
Kertti Mals
Kertti MalsTurunduse projektijuht
+372 5330 5590
kertti@nuvalo.ee

Üldosakond

Kairi Karis
Kairi KarisRaamatupidaja-assistent
+372 5149 237
kairi@nuvalo.ee
Volodymyr Poliak
Volodymyr PoliakHaldur
+372 5307 7996
haldus@nuvalo.ee
Andrey Lysogor
Andrey LysogorIT spetsialist
+372 5307 7996
haldus@nuvalo.ee