NUVALO


Nuvalo on tegutsenud juba 2005. aastast alates, omades pikaajalist rahvusvahelist kogemust personaliteenuste valdkonnas. Peamisteks tegevusvaldkondadeks on tööjõurent ja personalivärbamine. Pole oluline, kas otsite unelmate töökohta või heade oskustega töötajaid, pühendume alati 100%, et leiaksime Teile sobiva töökoha ning vajalikud inimesed. Meie eduteguriteks on 17 aasta pikkune kogemus, rahvusvahelised kontaktid ning soov anda endast parim.

Meie missiooniks on oma koostööpartneritele kvaliteetse personaliteenuse pakkumine, vähendades tööjõuga kaasnevaid riske ning ajakulu.

Meie visiooniks on olla suurim ja professionaalseim personaliteenuse pakkuja Euroopas.

Meie väärtused:

  • Usaldusväärsus

Lubadused, mida anname oma koostööpartneritele, saavad alati täidetud. Vastutame iga oma sõna ja pakutava teenuse eest ning pingutame igapäevaselt, et meie koostööpartnerid oleksid loodud võimalustega rahul.

  • Pühendumus

Ettevõtted, kellega tehakse koostööd on erinevad, mistõttu on oluline leida kõikidele oma lähenemine. Meie käsitleme koostööpartnereid kui indiviide ning viime end kurssi nende vajadustega, leidmaks parimat lahendust. Meie eesmärk on soodustada ettevõtete arengut.

  • Uuenduslikkus

Meie ettevõtte eesmärk on pidevalt arendada pakutavaid teenuseid. Meile on oluline olla avatud uutele ideedele ning võimalustele.

  • Koostööpartnerid

Seame alati oma koostööpartnerite huvid esikohale. Püüdleme selle poole, et meie pakutav teenus oleks kvaliteetne ning kattuks meie partnerite vajadustega.

Kliendid meist

Koostöö on sujunud kenasti. Oleme üldiselt saanud kvalifitseeritud töötajaid. Mittesobiva töötaja saime välja vahetada ilma probleemideta. Kavatseme jätkata koostööd ja tõenäoliselt koostöö mahtu suurendada.

Loksa Clothing Expert OÜ, Loksa Clothing Expert OÜ

Meeldiv ja kliendikeskne teenindus ?

Lasita Aken AS, Lasita Aken AS

Meie koostöö Nuvalo-ga sujus väga hästi. Kõik kokkulepped said tehtud kiiresti ja antud lubadustes sai olla täiesti kindel. Ei mingeid tõrkeid – suurepärane koostöökogemus. Meie kindel soovitus selle ettevõttega partnerlussuhete loomiseks. Täname Teid väga!“

OÜ Dualteam, OÜ Dualteam